Direktorius

Sonata Vitkuvienė
Tel.: (8-37) 34 58 77

Direktorės funkcijos:
organizuoja lopšelio-darželio veiklą, vadovauja strateginio plano ir metinių veiklos planų, kitų norminių dokumentų rengimui ir vykdymui, planuoja įstaigos veiklą ir vertina materialinių ir intelektinių išteklių naudojimą, organizuoja personal darbą ir sudaro sąlygas darbuotojams profesiškai tobulėti, inicijuoja įstaigos savivaldos institucijų veiklą, bendradarbiauja su vaikų tėvais (globėjais), vietos bendruomene ir kitomis institucijomis, vykdo kitas LR įstatymuose nustatytas funkcijas.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Ingrida Šilanskienė
Tel.
: (8-37) 34 58 77
Gyvenimo aprašymas

Direktoriaus pavaduotojo ugdymui funkcijos:
organizuoja ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymą, lopšelio-darželio strateginio ir metinių veiklos planų rengimą, metodinį darbą ir pedagogų kvalifikacijos tobulinimą, įstaigos veiklos įsivertinimą, vadovauja Vaiko gerovės komisijos darbui, vykdo ugdymo procesą ir analizuoja vaikų pasiekimus, registruoja tėvų  (globėjais) prašymus į savivaldybės duomenų bazę, koordinuoja studentų pedagoginę praktiką, vykdo kitas nustatytas funkcijas.

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui

Eugenijus Stulauskas
Tel.
: Tel.: (8-37) 345877